facebook
fl o przedszkolu
organizacja przedszkola
aktualności
elemlekowy BUS
rekrutacja
kontakt
Prywatne Przedszkole ELEMELEK - Gorzów Wlkp.
Prywatne Przedszkole ELEMELEK - Gorzów Wlkp.
NAJWSPANIALSZE CHWILE w ELEMELEK'u...
Prywatne Przedszkole ELEMELEKWARSZTATY KWIATY
-


Prywatne Przedszkole ELEMELEKW FERIE TEŻ JEST FAJNIE
-


Prywatne Przedszkole ELEMELEKDZIEŃ ZAKOCHANYCH ELEMELKÓW
-


Prywatne Przedszkole ELEMELEKDZIEŃ KOBIET I CHŁOPCÓW
-


Prywatne Przedszkole ELEMELEKCZEKAMY NA WIOSNĘ
-


Prywatne Przedszkole ELEMELEKBĘDĘ MAMO TWOIM SŁONKIEN
-


Prywatne Przedszkole ELEMELEKMAGICZNA WYCIECZKA
-


Prywatne Przedszkole ELEMELEKMOJA BABCIA I MÓJ DZIADEK
-


Prywatne Przedszkole ELEMELEKBOŻONARODZENIOWE SPOTKANIE
-


Prywatne Przedszkole ELEMELEKKARANWAŁOWO
-


Prywatne Przedszkole ELEMELEKTAŃCZĄCY MIKOŁAJ
-


Prywatne Przedszkole ELEMELEKANDRZEJKOWE WRÓŻBY
-


Prywatne Przedszkole ELEMELEKPASOWANIE PRZEDSZKOLAKA
-


Prywatne Przedszkole ELEMELEKDZIEŃ Z PLUSZOWYM MISIEM
-


Prywatne Przedszkole ELEMELEKJESINNE KORALE
-


Prywatne Przedszkole ELEMELEKU STRAŻAKÓW
-


Prywatne Przedszkole ELEMELEKDZIEŃ PRZEDSZKOLAKA
-


Prywatne Przedszkole ELEMELEKJESIEŃ W LESIE
-


Prywatne Przedszkole ELEMELEKDZIEŃ Z UKRAINĄ
-


Prywatne Przedszkole ELEMELEKUWAGA ZEBRA
-


Prywatne Przedszkole ELEMELEKURODZINY FRANKA
-


Prywatne Przedszkole ELEMELEKPIKNIK W ZIELONEJ DOLINIE
-


Prywatne Przedszkole ELEMELEKOLIMPIADA
-


Prywatne Przedszkole ELEMELEKZAKOŃCZENIE ROKU 2015/16
-


Prywatne Przedszkole ELEMELEKI ELEMELKOWY TURNIEJ SZACHOWY
-


Prywatne Przedszkole ELEMELEKU UJŚCIA WARTY
-


Prywatne Przedszkole ELEMELEKWYCIECZKA DO WAWROWA
-


Prywatne Przedszkole ELEMELEKPIERWSZA ORKIESTRA
-


Prywatne Przedszkole ELEMELEKMAMO!
-


Prywatne Przedszkole ELEMELEKMAM SMAKA NA PIZZĘ
-


Prywatne Przedszkole ELEMELEKMAJSTERKOWANIE W CASTORAMIE
-


Prywatne Przedszkole ELEMELEK...CODZIENNOŚĆ
-


Prywatne Przedszkole ELEMELEKCODZIENNE ŻYCIE W ELEMELKU
-


Prywatne Przedszkole ELEMELEKTRENING POKAZOWY STALI GORZÓW
-


Prywatne Przedszkole ELEMELEKWIELKANOC W ELEMELKU
-


Prywatne Przedszkole ELEMELEKWITAJ WIOSNO
-


Prywatne Przedszkole ELEMELEKBAL KARNAWAŁOWY
-Prywatne Przedszkole ELEMELEKDZIEŃ BABCI
-Prywatne Przedszkole ELEMELEKFERIE ZIMOWE
-Prywatne Przedszkole ELEMELEKŚWIĄTECZNE KOLĘDOWANIE
-Prywatne Przedszkole ELEMELEKEKOLOGICZNY DOMEK
- Zbudowaliśmy domek z 256 butelek. Rodzice pomogli wypić nam tyle butelek wody pani Ania wraz z nami sklejała je kilka godzin i powstał wspaniały domek. Dzięki temu nam fajną bazę zabaw i kryjówkę ( nawet zasłony są zamontowane)

Prywatne Przedszkole ELEMELEKPASUJĘ CIĘ NA DZIELNEGO PRZEDSZKOLAKA
- Nasze najmłodsze przedszkolaki z grupy Skowronków i Wróbelków miały szczególne święto - pasowanie. Maluszki powtórzyły przysięgę za nauczycielem, za pomocą "magicznego ołówka" zostali przyjęci do grona dzielnych przedszkolaków. Nie obeszło się bez występów, dyplomów, rożków obfitości i odznak.
Prywatne Przedszkole ELEMELEKU STRAŻAKÓW
- Podczas wizyty w jednostce Straży Pożarnej na ulicy Walczaka zapoznaliśmy się z pracą strażaka, zwiedziliśmy jednostkę, pojazdy i sprzęt strażacki. Strażacy opowiedzieli nam o zasadach bezpiecznego zachowania się w domu, w przedszkolu oraz w sytuacji zagrożenia.
Prywatne Przedszkole ELEMELEKŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA
- Każde z nas przyniosło do przedszkola zarówno swojego ukochanego, pluszowego misia , jak przepiękne misie, które wykonaliśmy w domu z rodzicami, używając różnych technik i materiałów. Był nawet miś z piernika?Wszystkie były cudowne. W tym dniu odwiedził nas również pan Robert Sołtys, który promuje akcję udzielania pierwszej pomocy "Uratuj Misia". Warsztaty te były wspaniałe. Wiemy już jak reanimować, robić sztuczne oddychanie i pomagać innym, którzy potrzebują pierwszej pomocy.
Prywatne Przedszkole ELEMELEKPRAWDZIWY MIKOŁAJ
- Mikołaj był w 100% prawdziwy, był stary, miał siwą brodę, no i prezenty- piękne, ekologiczne malowanki z kredkami i czekoladę.
Prywatne Przedszkole ELEMELEKJAK POWSTAJĄ GOFRY
- A tak wygląda proces powstania gofrów i zajadania się goframi w Truskaweczkach. Było pysznie!

Prywatne Przedszkole ELEMELEKBALOWO I JESIENNIE
- Zabawa była doskonała. Mnóstwo liściastych konkursów, liściastych tanecznych rytmów... A my w pięknych strojach wykonanych własnoręcznie przez naszych ukochanych rodziców.


Prywatne Przedszkole ELEMELEKKŁAMSTWA KOZY
- W tym dniu Elemelek zamienił się w teatr. Oczywiście przy pomocy kukiełek z Teatru Pinokio i spektaklu "Kłamstwa kozy". ". Przedstawienie w humorystyczny sposób ukazało, że kłamstwo zawsze wychodzi na jaw. Nauczyliśmy się , że w życiu nie należy oszukiwać i żerować na cudzej dobroci.
Prywatne Przedszkole ELEMELEKELEMELEK NA CO DZIEŃ C.D.
- A tak płynie życie w Elemelku . Piszemy literki w kaszy mannie, bawimy się, odpoczywamy., świętujemy ... Ostatnio odwiedził nas Michał, który mieszka też w Warszawie. Przywiózł nam ciasteczka własnego wypieku i dyniowy tort i znaczki z Syrenką Warszawską.
Prywatne Przedszkole ELEMELEKELEMELEK NA CO DZIEŃ
- bawimy się wspaniale, uczymy się, poznajemy świat i życie, przygotowujemy zdrową żywność, robimy przetwory, jesienną biżuterię , czytamy książki.Prywatne Przedszkole ELEMELEKPASOWANIE NA CZYTELNIKA
- uwielbiamy chodzić do biblioteki, czuć atmosferę tam panującą, czuć zapach książek, kartkować je. A to wyjście było szczególne. Byliśmy pasowani na czytelnika - magicznym ołówkiem i złożyliśmy przysięgę- na wielką encyklopedię.

Prywatne Przedszkole ELEMELEKWYCIECZKA DO MNISZEK
- W październiku mieliśmy cudowną wycieczkę do Centrum Przyrody w Mniszkach, które oddalone są od naszego przedszkola 70 km. Zachwyceni byliśmy lepieniem dzbanuszków w glinie, zwiedziliśmy warsztaty zawodów, które są obecnie bardzo rzadko spotykane, zwiedziliśmy LAS, ale przede wszystkim byliśmy zachwyceni atmosferą, jaka tam panuje i gościnnością ludzi tam pracujących.
Prywatne Przedszkole ELEMELEK"O KRASNOLUDKACH I SIEROTCE MARYSI"
- Tę sztukę obejrzeliśmy w naszym gorzowskim teatrze. Siedzieliśmy w pierwszym rzędzie Mamy też zdęcie z wszystkimi aktorami.Prywatne Przedszkole ELEMELEKNASZE UCZESTNICTWO W KONFERENCJI
- Przedszkole Elemelek było współorganizatorem ogólnopolskiej konferencji " Świadoma mama" prowadzonej przez aktorkę Paulinę Holtz oraz wielu innych specjalistów ze świata wychowania i edukacji małego dziecka, która odbyła się we wrześniu w Miejskiej Bibliotece Publicznej.
Prywatne Przedszkole ELEMELEKBEZPIECZEŃSTWO W ELEMELKU
- wizyta panów z Policji i Straży Miejskiej w naszym przedszkolu uświadamia nas, jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze, w kontaktach z obcymi ludźmi i zwierzętami. Dziękujemy im za to. Przygotowuje nas również do udziału w konkursie Bezpieczna Zerówka, który odbędzie się w listopadzie.
Prywatne Przedszkole ELEMELEKZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
- Ze łzami w oczach i radością na piękne wakacje pożegnaliśmy kolejny rok szkolny. Będziemy tęsknić za absolwentami i ich wspaniałymi rodzicami- niech pamiętają nas? Życzymy im pięknych przygód w szkole, wspaniałych kolegów, nauczycieli, osiągnięć. Rodzice zaskoczyli nas bardzo, przygotowali prawdziwą, profesjonalną sztukę teatralną pt. Przygody Koziołka Matołka. Ich kreacje stworzone pod czujnym okiem Ani Łaniewskiej były cudowne....Dobrych wakacji, do zobaczenia w sierpniu
Prywatne Przedszkole ELEMELEKPIKNIK RODZINNY
- W Bogdańcu, na pięknej łące nieopodal lasu i wodospadu wraz z naszymi rodzicami zorganizowaliśmy piknik rodzinny pod hasłem " Żyj zdrowo". Podzieliliśmy się na cztery drużyny, by móc uczestniczyć w warsztatach tanecznych ( och te gorące rytmy samby ), w warsztatach plastycznych ( projekt zdrowego plakatu), w warsztatach poezji i muzyki ( projekt elemelkowego hasła),w podchodach po lesie. Przez całe popołudnie byliśmy bardzo radośni i szczęśliwi- byliśmy z naszymi najbliższymi : rodzicami, kolegami, paniami. A na koniec było ognisko i kiełbasa, do której jedliśmy chleb z własnego wypieku ze własnym smalcem i świeżo ukiszonym ogórkiem.
Prywatne Przedszkole ELEMELEKDZIEŃ DZIECKA 2015
- W dniu naszego święta nikt nie mógł popsuć nam naszego dobrego nastroju - nawet ulewny deszcz ? Nasze Kochane Panie miały dla nas mnóstwo niespodzianek - dmuchanego, olbrzymiego słonia do skakania, kulinarne i plastyczne warsztaty, zawody sportowe, konkurs tańca i piosenki oraz oczywiście nagrody
Prywatne Przedszkole ELEMELEKDZIEŃ MAMY 2015
- Ten dzień był szczególny ? Nasze ukochane Mamy obchodziły swoje święto, a my przygotowaliśmy dla nich innowacyjne przedstawienie PANTOMIMĘ " Na zielonej łące" do muzyki Vivaldiego. Przemieniliśmy się w kwiaty, ptaki, motyle, biedronki, pszczółki i żabki, by gestem i tańcem wyrazić naszą miłość do MAMY.
Prywatne Przedszkole ELEMELEKURODZINY
- ...Prywatne Przedszkole ELEMELEKNASZA MAJA ZWYCIĘZCĄ
- Nasza koleżanka z grupy Poziomek wygrała ogólnopolski konkurs pt. " Krajobraz z sową pójdźką" Była PIERWSZA, a za nią Warszawa, Szczecin , Białystok... MAJA - cieszymy się niezmiernie i gratulujemy. Jesteśmy z Ciebie dumni

Prywatne Przedszkole ELEMELEKDZIEŃ ZIEMI, CZYLI SPRZĄTANIE ŚWIATA
- Uwielbiamy czyste i piękne przestrzenie, czysty i zadbany plac zabaw, czystą i wyprzątaną drogę do przedszkola. Postanowiliśmy przyczynić się do tego, aby świat i nasze otoczenie było jeszcze piękniejsze, założyliśmy gumowe rękawiczki i wzięliśmy się do pracy. W mig zniknęły wszystkie papierki, kapsle i śmieci, w ruch poszły łopaty i miotły. A na koniec dostaliśmy nagrodę Dyplom za postawę godną ekologa?
Prywatne Przedszkole ELEMELEK BAJU BAJU MÓJ NAJ- NAJU
- Spektakl oparty został na pomyśle dwóch gorzowskich aktorek Karoliny Miłkowskiej- Prorok i Kamili Pietrzak - Polakiewicz, które stworzyły prostą fabułę koncentrującą się na odkrywaniu świata poprzez obserwację zmiany pór roku. Podziwialiśmy wszystko wszystkimi naszymi zmysłami, słuchaliśmy muzyki Adama Bałdycha, dotykaliśmy tkanin. Było to dla nas nowe odkrycie.
Prywatne Przedszkole ELEMELEKSAVOUIR VIVRE W NASZYM PRZEDSZKOLU
- W naszym przedszkolu zaczęliśmy wprowadzać program dobrego wychowania, czyli bon ton. W miesiącu marcu tematyka dotyczy etykiety i dobrego zachowania przy stole. Zdjęcia obrazują to najlepiej.

Prywatne Przedszkole ELEMELEKW SALONIE FRYZJERSKIM
- Z cyklu- poznajemy zawody - mogliśmy gościć w salonie fryzjerskim u pani Leny, która wyczarowała nam cudowne fryzury. Lilka dostała nowe loki, Karolinka- piękny warkocz, Jasiu-Irokeza. a Jędrek wyglądał, jak model z pokazu mody. Pani Lena opowiedziała nam o swojej pracy i dostaliśmy pyszne cukierki i soczki.
Prywatne Przedszkole ELEMELEK PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY
- Coroczne obchody dnia wiosny przynoszą nadzieję na słońce, radość i dobrą zabawę. Na słońce musimy jeszcze chwilę poczekać, ale radość i dobrą zabawę mamy zawsze w naszych małych serduszkach.


Prywatne Przedszkole ELEMELEKTEATR DUET Z KRAKOWA W ELEMELKU
- Ponownie gościliśmy aktorów z teatru Duet, tym razem ze sztuką o prześmiesznym tytule : Baltazar bombka".Prywatne Przedszkole ELEMELEKFERIE W PRZEDSZKOLU
- Ferie w naszym przedszkolu to same atrakcje i zero nudy. Przede wszystkim byliśmy w teatrze: grupa Truskaweczek i Jagódek na sztuce "Czerwony kapturek", Malinki i Poziomki mogły podziwiać " Królową Śniegu". Frajdę mieliśmy w dniu, kiedy odbył się pokaz talentów- och! A tych u nas dostatek - popatrzcie sami. Zabawy na naszym podwórku też są wyjątkowe, zwłaszcza, ze udało nam się przez chwilę "złapać" trochę śniegu,
Prywatne Przedszkole ELEMELEKBAL W SZKOLE
- Dzieci i nauczyciele z sąsiadującej z naszym przedszkolem szkoły zaprosili nas na swój bal karnawałowy. Mogliśmy spotkać się z naszymi starszymi kolegami: Antosią i Miłoszem, mieliśmy okazję przyjrzeć się szkolnym klasom, ławkom, korytarzom, a na szkolnej Sali gimnastycznej pobawić się przy skocznej muzyce.
Prywatne Przedszkole ELEMELEKDZIEŃ BABCI I DZIADKA
- Do naszej corocznej tradycji należy zapraszanie do przedszkola nasze babcie i naszych dziadków. W tym roku wystawiliśmy sztukę" W oczekiwaniu na święta", sami również wykonaliśmy prezenty. Na koniec zaprosiliśmy naszych kochanych gości na poczęstunek.
Prywatne Przedszkole ELEMELEKKARNAWAŁOWE SZALEŃSTWO
- Pan Adam poprowadził zabawę karnawałową, pod koniec dnia byliśmy bardzo zmęczeni, ale też bardzo szczęśliwi. Stroje były przepiękne, konkursy ciekawe, a poczęstunek bardzo smaczny.


Prywatne Przedszkole ELEMELEKPRZEDSZKOLNA CODZIENNOŚĆ
- A tak toczy się nasze codzienne życie w przedszkole...


Prywatne Przedszkole ELEMELEKJASEŁKA
- 18 i 19 grudnia wystawialiśmy dla naszych rodziców sztukę teatralną z okazji świąt Bożego Narodzenia. Dzięki współpracy z naszą ukochana Anią Łaniewską przedszkole przeobraziło się w tych dniach w teatr, a my staliśmy się małymi aktorami. Każda nasze przedstawienie staje się małym dziełem sztuki.
Prywatne Przedszkole ELEMELEKMIKOŁAJKOWE ŚWIĘTO
- 8 grudnia wraz z Szalonym Profesorem (pan Cezary - aktor) oraz z Tygryskiem Pietrkiem ( pani Ania - aktorka) oczekiwaliśmy na przybycie Mikołaja. Czas oczekiwania zamienił się w szaloną, niezapomnianą zabawę przy muzyce, tańcach i salwach gromkiego śmiechu.
Prywatne Przedszkole ELEMELEKKRÓLEWNA ŚNIEŻKA - MUSICAL W FILHARMONII
- 5 grudnia udaliśmy się na do filharmonii, aby zobaczyć nasz pierwszy w życiu musical. Siedzieliśmy w pierwszym rzędzie i mogliśmy podziwiać stroje, taniec, śpiew, rekwizyty. Szczególnie miło nam było, ponieważ jedną z ról grała Malwinka, absolwentka naszego przedszkola. Tańczyła cudownie? My w przyszłości tez chcemy pójść jej śladem.
Prywatne Przedszkole ELEMELEK WIZYTA PANA ADWOKATA
- 1 grudnia zaprosiliśmy tatę Wiktora, który jest prawnikiem, aby opowiedział nam o swojej pracy. Dzięki barwnej i ciekawej prezentacji już wiemy co to jest sąd, jakie obowiązki ma sędzia, jakie prawnik, a przede wszystkim wiemy, jakie wartości w życiu należy szanować, a jakie potępiać.
Prywatne Przedszkole ELEMELEKANDRZEJKI
- 28 listopada w naszym przedszkolu były Andrzejki. Dzień zaczęliśmy od pieczenia przepysznych ciastek, potem były konkursy, wróżby, lanie wosku, cały dzień zakończył się tańcem i smakołykami.


Prywatne Przedszkole ELEMELEKPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA
- 21 listopada, MY TRUSKAWECZKI, staliśmy się pełnoprawnymi przedszkolakami. Po czujnym i troskliwym okiem naszej kochanej pani Ani przygotowaliśmy nasz pierwszy program artystyczny dla rodziców. Byli zachwyceni. Każdy z nas został pasowany elemelkowym ołówkiem na przedszkolaka, otrzymał dyplom i miły upominek. Od dzisiaj już nie możemy marudzić, płakać, będziemy grzecznie bawić się i uczyć oraz oczywiście wszystko pięknie zjadać.
Prywatne Przedszkole ELEMELEKWYJAZD NA POCZTĘ
- 17 listopada pojechaliśmy na pocztę, aby poznać zasady i funkcjonowanie poczty, poznać pracowników oraz ich zakres pracy oraz oczywiście kupiliśmy znaczki i wysłaliśmy listy do rodziców, które wcześniej napisaliśmy w przedszkolu.

Prywatne Przedszkole ELEMELEKLUBUSKI TURNIEJ SIATKÓWKI
- ...Prywatne Przedszkole ELEMELEKZ WIZYTĄ U STRAŻAKÓW
- ...Prywatne Przedszkole ELEMELEKJAGODY KISZĄ KAPUSTĘ
- ...Prywatne Przedszkole ELEMELEKMALINKI I POZIOMKI ROBIĄ PRZETWORY NA ZIMĘ
- ...


Prywatne Przedszkole ELEMELEKNASZ UKOCHANA PANI POLICJANT
- ...Prywatne Przedszkole ELEMELEKTEATR W PRZEDSZKOLU
- ...Prywatne Przedszkole ELEMELEKNASZ WESOŁY GOŚĆ STRAŻNIK MIEJSKI
- ...


Prywatne Przedszkole ELEMELEKDBAMY O ZĄBKI - WIZYTA U PANI HIGIENISTKI
- ...


Prywatne Przedszkole ELEMELEKTEATR LALEK PINOKIO
- ...Prywatne Przedszkole ELEMELEKDYNIOWE ŚWIĘTO
- ...TURNIEJ SZACHOWY
- W tym roku po raz pierwszy wzięliśmy udział w między przedszkolnym turnieju szachowym. Takich emocji nie spodziewaliśmy się, to była prawdziwa rywalizacaja. Nasz kolega Bruno wywalczył dla naszego przedszkola puchar i zajął 3 miejsce. Innym naszym przedszkolakom poszło równie wspaniale.
Prywatne Przedszkole ELEMELEKDZIEŃ DZIECKA I WIATRU
- Ten cudowny dzień spędziliśmy na Farmie Wiatrowej niedaleko Barlinka. Takiego festynu jeszcze nie przeżyliśmy, a to wszystko dzięki francuskiej firmie EDF. Możliwość wejścia do wiatraka, zabawy na kolorowej, dmuchanej wyspie, przepyszny obiad, zabawy manualne, worki cukierków...to tylko niektóre atrakcje tego dnia. Dziękujemy pani Ali, panu Pawłowi za bezpieczny dowóz oraz wszystkim, bez których ta cudowna impreza by się nie odbyła.
Prywatne Przedszkole ELEMELEKDZIEŃ NASZYCH MAM
- W tym dniu przygotowaliśmy dla naszych mam kolejną wspaniałą sztukę teatralną pt. " Elemelkowe newsy z wiejskiej zagrody". Reżyserem spektaklu była pani Ania Łaniewska - najlepsza gorzowska aktorka. Mamy nadzieję, że nasza gra aktorska, piękna scenografia, a przede wszystkim przyjazna i sympatyczna atmosfera spodobała się naszym kochanym mamusiom.
Prywatne Przedszkole ELEMELEKKONCERT W PRZEDSZKOLU
- Pan Wiesław Pyzalski zagrał dla nas koncert na tysiąc instrumentów. Była muzyka filmowa, poważna i nie tylko.


Prywatne Przedszkole ELEMELEKCZERWONY KAPTUREK
- Najbardziej klasyczna bajka w wykonaniu teatru Duet przybrała nowy wymiar. A to wszystko dzięki wspaniałej grze aktorskiej .. Czerwonego Kapturka ? Spójrzcie sami, byliśmy zachwyceni ?Prywatne Przedszkole ELEMELEKDŁUGIE ŻYCIE PANA BATERYJKI
- Dzięki temu, że poznaliśmy Pana Bateryjkę wiemy, jak segregować śmieci i dbać o nasze środowisko. Takie znajomości zawsze wnoszą cenne wartości w nasze życie.
Prywatne Przedszkole ELEMELEKODWIEDZAMY GOSPODARSTWO WIEJSKIE
- Nasz kolega Stasiu z maluszków zaprosił wszystkie dzieci ze swojej grupy do gospodarstwa swojego dziadka i babci. Maluszki karmiły kury i świnki, jeździły wozem, siedziały na traktorze i objadały się pysznymi babeczkami upieczonymi przez babcię Stasia.
Prywatne Przedszkole ELEMELEKPRZEDSTAWIENIE KOTY
- W pierwszy dzień wiosny odwiedziły nas dzieci ze Studia Teatralnego działającego przy Teatrze im. J. Osterwy w Gorzowie wraz z instruktorem, panią Agatą Zienkiewicz, aby przedstawić nas swoją sztukę o kotach. Byliśmy pod dużym wrażeniem- wspaniała gra aktorska, wspaniała muzyka, wspaniała zabawa.
Prywatne Przedszkole ELEMELEKPIERWSZY DZIEŃ WIOSNY
- 21 marca wspólnie świętowaliśmy nadejście wiosny, żegnając jednocześnie Panią Zimę. Obserwowaliśmy pierwsze oznaki wiosny- pączki na drzewach, kwitnące tulipany. Słoneczna, piękna pogoda przyczyniła się do tego, że urządziliśmy pierwszy piknik w tym roku. Po powrocie czekała na nas niespodzianka- koty?!....
Prywatne Przedszkole ELEMELEKMaluszki sadzą roślinki
- zbliża się wiosną, a wraz z nią czas sadzenia roślinek. Roślinki posadzone, a my niecierpliwie obserwujemy każdego dnia, czy już może widać efekt naszych nasadzeń.Prywatne Przedszkole ELEMELEKKrakowski teatr ze sztuką "Regsio"
- zagościł w naszym przedszkolu. Był to zbiór zabawnych, humorystycznych przygód sprytnego, uroczego pieska. Bajka ta nauczyła nas, że należy współdziałać w grupie, pomagać innym i być życiowo zaradnym.


Prywatne Przedszkole ELEMELEKUrodziny
- swoje urodziny wesoło obchodziły 3 latki: Ksawery, Stasiu i Oliwka, 4 latki: Piotruś i Agatka, 5 latki: Michasia, Karolinka, Lila oraz 6 latek Szymon.
Prywatne Przedszkole ELEMELEKOdwiedzamy stadion żużlowy
- deszczowa wietrzna pogoda nie przeszkodziła nam w tym, aby pojechać na stadion żużlowy i móc zobaczyć stadion w całej okazałości.
Prywatne Przedszkole ELEMELEKZabawy interaktywne
- na początku marca pojechaliśmy tramwajem ? do centrum handlowego Nova Park, aby uczestniczyć w interaktywnych grach i zabawach zorganizowanych przez centrum handlowe. Oprócz radości z możliwości zabawy, dostaliśmy również piękne prezenty.
Prywatne Przedszkole ELEMELEKBal karnawałowy
- zawsze cieszy każde z nas. Po pierwsze- byliśmy przebrani za ciekawe postaci z bajek, za zwierzątka, po drugie - wytańczyliśmy się za wszystkie czasy, po trzecie - były przepyszne smakołyki do jedzenia.

Prywatne Przedszkole ELEMELEK Dzień babci i dziadka
- czy może być coś bardziej wspaniałego niż odwiedziny babci i dziadka w przedszkolu? - Chyba nie. Tak było i tym razem. .. A dodatkowo mogliśmy ofiarować naszym ukochanym dziadkom piękne serduszka z naszym wizerunkiem.

Prywatne Przedszkole ELEMELEKMYSIE ŚWIĘTA
- Tuż przed świętami Bożego Narodzenia zaprosiliśmy Rodziców na sztukę teatralną pt. " Mysie Święta" , w której wspólnie szukaliśmy odpowiedzi na pytacie - CO TO SĄ ŚWIĘTA? W pięknej śnieżnobiałej scenerii, przy dźwiękach bożonarodzeniowej muzyki złożyli sobie życzenia i obdarowaliśmy naszych rodziców własnoręcznie zrobionymi choineczkami.
Prywatne Przedszkole ELEMELEKURODZINY
- swoje ważne święto obchodzili: Beatka i Maja - lat 4, Radomir, Dominik i Oli - lat 5, Blanka - lat 3.

Prywatne Przedszkole ELEMELEKZ WIZYTĄ U MIKOŁAJA I RENIFERA
- W tym roku to nie Mikołaj odwiedził nas, ale my zagościliśmy w jego chatce w Nowinach Wielkich. Oprócz spotkania z Mikołajem przygotowaliśmy kartki świąteczne oraz Aniołki. Nawet czerwononosy Renifer dał nam się pogłaskać. Z prezentami w ręku i z uśmiechami na twarzy wróciliśmy szczęśliwie do przedszkola.
Prywatne Przedszkole ELEMELEKPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA
- 21 listopada oficjalnie do grona przedszkolaków dołączyła grupa " Bratki'. Na uroczystość pasowania zaprosiliśmy naszych Rodziców, dla których pod czujnym okiem Pani Agnieszki i Pani Ani przygotowaliśmy nasze pierwsze publiczne przedstawienie- wierszyki, piosenki i taniec. Wysłuchaliśmy rad kolegów ze starszych grup, otrzymaliśmy pamiątkowe dyplomy i znaczki oraz kubek z cukierkami.
Prywatne Przedszkole ELEMELEKPAN STRAŻAK W NASZYM
PRZEDSZKOLU

- W dniu 22 listopada odwiedził nas Pan Patryk, który pracuje w jednostce Straży Pożarnej. Mieliśmy możliwość zobaczenia kompletnego stroju strażaka, a nawet wielu z nas mogło go przymierzyć. Pan Patryk opowiadał nam, jak powinniśmy zachować się w sytuacjach zagrożenia pożarem.
Prywatne Przedszkole ELEMELEKDary jesieni
- w tym dniu odwiedził nas Elf z jesiennego lasu, dla którego mieliśmy niespodzianki : piękne stroje o tematyce jesiennej oraz własnoręcznie wykonane ( z pomocą rodziców:-) korale z darów jesieni. Tego dnia Elf przygotował wiele konkursów, w których braliśmy czynny udział.
Prywatne Przedszkole ELEMELEKDary lasu
- Nadleśnictwo Bogdaniec (wraz z Panią Jolą) przywitało nas słońcem, niepowtarzalnym zapachem i pięknym dywanem z kolorowych liści. Szukaliśmy skarbów lasu, poznawaliśmy zwierzęta i odbijaliśmy na papierze strukturę kory z drzew. Było wszystko, co najlepsze: pieczone kiełbaski, odlotowy plac zabaw i książeczka - prezent. Na pewno tam wrócimy
Prywatne Przedszkole ELEMELEKDzień Przedszkolaka
- W tym roku po raz pierwszy w Polsce obchodzony był "Dzień Przedszkolaka".
My również świętowaliśmy ten dzień: w rytm dziecięcych przebojów, wśród konkursów i zabaw, a na koniec otrzymaliśmy prezencik.

Prywatne Przedszkole ELEMELEK Nasze Najmłodsze Dzieci
- W tym roku dziesiątka maluszków zaczęła uczęszczać do "Elemelka". Oto nasze cudowne dzieci: Samantka, Marcelek, Michałek, Iwo, Filip, Blanka, Staś, Wiktor, Ksawery i Jaś.Prywatne Przedszkole ELEMELEKPani Policjantka
- Rokrocznie odwiedza nasze przedszkole ulubiona Pani Policjantka- Beata. My, przedszkolaki na nią z niecierpliwością czekamy, ponieważ to Ona uczy nas prawidłowego poruszania się po drogach i chodnikach, przestrzega przed nawiązywaniem niebezpiecznych kontaktów z "Obcym".
Prywatne Przedszkole ELEMELEKAch te urodziny
- Swoje najważniejsze święto obchodzili: Bliźniaki- Emil i Błażej, Amelka (4 lata), Karolinka, Miłosz i Hubert (5 lat), Wiktor i Marcelek (3 lata). Zabawa, łakocie, taniec...Prywatne Przedszkole ELEMELEKW sadzie i ogrodzie
- My, najstarsza grupa zwana Niezapominajkami pojechaliśmy do Zieleńca, aby zobaczyć co dzieje się w sadzie i ogrodzie jesienną porą. A działo się wiele: drzewa pełne owoców ( jabłka i gruszki prosto z drzewa smakowały najlepiej), pola kapusty, marchwi i wiele innych warzyw, w szklarni cukinie i pomidory, a w zagrodzie prawdziwe brona i traktor. A poza tym piękne słońce, cudowne, kolorowe liście w parku i dwie przemiłe przewodniczki- ogrodniczki: Julia i Klaudia.
Prywatne Przedszkole ELEMELEKUrodziny
- nasze Kochane dzieci świętowały swoje urodziny: Antosia, Emilka, Igor, Maja- kończyli 5 lat, Helenka, Zosia , Wojtuś- 4 latka, a Hubert - 3 latka. Słoneczna pogoda pozwoliła nam uczcić te święto na świeżym powietrzu do rytmów samby.

Prywatne Przedszkole ELEMELEKDzień mamy i taty
- dzieci przebrane za postaci z bajek ofiarowały w prezencie swoim rodzicom piękne przedstawienie. Gościli zatem u nas: Złota Rybka i Rybak, Jaś i Małgosia, Królewna Śnieżka i Krasnoludki, Skrzaty , Czerwony Kapturek, Wróżki i wiele innych bajkowych osobowości.
Prywatne Przedszkole ELEMELEKDzień dziecka w Parku Dinozaurów
- przez krótką chwilę mogliśmy cofnąć się do przeszłości . Wśród wielkich stworów czuliśmy się bardzo mali. Dużą radość sprawiły nam zajęcia plastyczne- mieliśmy możliwość malować farbami odlewy rybek i muszelek z gipsu.

Prywatne Przedszkole ELEMELEKWycieczka do fabryki papieru (ICT Kostrzyn)
- dzięki tej wycieczce wiemy jaka jest droga od drewna do papieru. Wędrowaliśmy po różnych halach, przyglądaliśmy się najnowszym technologiom. A na koniec wielka niespodzianka- zostaliśmy obdarowani produktami z LISKIEM.
Prywatne Przedszkole ELEMELEKWycieczka do salonów samochodowych
- cudowny dzień i cudowne emocje. Mogliśmy przejechać się samochodem, który wwozi na stadion naszych żużlowców- wielka frajda. Siedzieliśmy na motocyklach, zamienialiśmy się w piłkarzy- a wszystko to, dzięki uprzejmości właścicielom Gezet Grup.
Prywatne Przedszkole ELEMELEKNasi jubilaci
- wraz z innymi dziećmi świętują swoje urodziny Lucynka, Jasiu, Julcia, Cyprianek, Ola, Zuzia, Sophia, Gabrysia, Laura, Bruno, Lidzia, Nela
Prywatne Przedszkole ELEMELEKZabawy na podwórku
- czy to zima czy to wiosna na podwórku jest najfajniej


Prywatne Przedszkole ELEMELEKTajemniczy turban
- to tytuł sztuki, którą obejrzeliśmy w Teatrze im. Osterwy. Piękna baśń z Dalekiego Wschodu pokazała , jakie wartości w życiu są najważniejsze oraz umożliwiła dzieciom aktywne uczestnictwo w przedstawieniu.


Prywatne Przedszkole ELEMELEK Focus pobudza pobudza neurony
- czasopismo " Focus" zaprosiło dzieci z najstarszej grupy do CH Askana do uczestnictwa w interaktywnej zabawie, która na celu miała zapoznanie dzieci z zakresu nowych technologii, funkcjonowania zmysłów i budowy mózgu, a także uruchomienie specjalnie przygotowanych interaktywnych urządzeń. Oprócz wrażeń podczas pokazu dzieci miały ogromną radość z jazdy tramwajem.
Prywatne Przedszkole ELEMELEKMalowane buziaki
- w lutym nasze przedszkole odwiedził Kubuś Puchatek wraz ze swoimi koleżankami, które namalowały na buziakach naszych pociech piękne rysunki.Prywatne Przedszkole ELEMELEKNoworoczny bal przebierańców
- Nasze przedszkole odwiedził w tym dniu pies Dalmatyńczyk, który zorganizował dzieciom wyśmienite zabawy i konkursy. Dzieci przepięknie przebrane przez swoich rodziców doskonale się bawiły.


Prywatne Przedszkole ELEMELEKSto lat
- Nasze Kochane dzieci świętują swoje urodziny. Lila, Szymon, Karolinka, Michasia, Maja, Agatka, Natalka i Sebastian zaprosiły swoich kolegów na pyszne łakocie i wspólne zabawy.Prywatne Przedszkole ELEMELEKWspólne kolędowanie
Prywatne Przedszkole ELEMELEKŚwięto dyni
Prywatne Przedszkole ELEMELEKOdwiedziny Świętego Mikołaja
Prywatne Przedszkole ELEMELEKNasi solenizanci - Dominik, Beatka, Radomir, Marcelinka, Kewin i OlaPrywatne Przedszkole ELEMELEKAndrzejkowa magia
Prywatne Przedszkole ELEMELEKWYCIECZKA DO WĄSOWA
3 października dzięki uprzejmości taty Helenki Mruczyk mieliśmy możliwość wybrać się na "wycieczkę życia" do Wąsowa- magicznego, a jednocześnie sielankowego miejsca. Dzieci mogły zobaczyć i pobawić się ze zwierzętami na wiejskim folwarku. Karmiły króliczki i kury, czesały konie, rozmawiały z gadającą papugą, jeździły bryczką po okolicy. Na koniec wycieczki przedszkolaki miały okazję przeobrazić się w prawdziwych królewiczów i królewny przebywając w pięknym, zabytkowym pałacu.
Prywatne Przedszkole ELEMELEKNASZE NAJMŁODSZE
PRZEDSZKOLAKI

Przedszkole Elemelek przedstawia nasze cudne, najmłodsze dzieci.
Prywatne Przedszkole ELEMELEKURODZINY IGORKA, KORNELA
I EMILKI

Igor i Emilka świętowali swoje 4 urodziny, Kornel obchodził 6 urodziny. Królowie imprezy cieszyli się z pięknych tortów, smakołyków i wyśmienitej zabawy.


Prywatne Przedszkole ELEMELEKZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
Ostatni dzień w przedszkolu pożegnaliśmy wspólnie z rodzicami organizując rodzinny festyn na świeżym powietrzu. Było bardzo wesoło. Odbyło się szereg konkursów, w których brali udział zarówno rodzice, jak i dzieci. Każde dziecko otrzymało dyplom oraz małą niespodziankę. Podczas całej imprezy mogliśmy zajadać ciasta własnego wypieku oraz grillowane kiełbaski.
Prywatne Przedszkole ELEMELEKDZIEŃ DZIECKA
Ten jedyny w roku dzień spędziliśmy w stadninie koni w Kiełpinie. Każdy z nas mógł pogłaskać konika, miał też okazję pojeździć na koniu i bryczką po lesie.
Prywatne Przedszkole ELEMELEKDZIEŃ MAMY
W tym dniu przygotowaliśmy dla naszych kochanych mam spektakl teatralny i wspaniałą atmosferę.

Prywatne Przedszkole ELEMELEKURODZINY NELI I BRUNA
Nela i Bruno kończyli pięć lat. Zajadaliśmy więc pyszne łakocie. Nela obdarzyła każdego z nas prezentem.

Prywatne Przedszkole ELEMELEKTEATR W PRZEDSZKOLU
8 marca gościliśmy aktorów z Teatru Wprost ze Szczecina ze sztuką "Pchła Szachrajka". Było to wspaniałe przeżycie. Mogliśmy uczestniczyć w spektaklu, a przede wszystkim bardzo, bardzo śmialiśmy się, Pchła była taka zabawna. W kwietniu zaprosiliśmy aktorów ponownie do naszego przedszkola.
Prywatne Przedszkole ELEMELEKPIERWSZY DZIEŃ WIOSNY
Zabawa, radość, słodycze, kwiaty.Prywatne Przedszkole ELEMELEKURODZINY RODZEŃSTWA
Nasze przedszkolne rodzeństwo Lenka i Karol obchodzili swoje urodziny. Lenka - 2 latka, Karol- 7 lat. Oprócz całego mnóstwa łakoci, które przyniosła do przedszkola mama solenizantów , Panie wychowawczynie zorganizowały zabawy i konkursy. Oczywiście nie zabrakło jajka z niespodzianką dla każdego dziecka.
Prywatne Przedszkole ELEMELEKURODZINY JASIA
Nasz uroczy i sympatyczny kolega Jasiek kończył 4 lata. Tort dla niego ważył chyba 2 razy tyle i smakował jak pyszne truskawki
Prywatne Przedszkole ELEMELEKBAL KARNAWAŁOWY
W lutym odbył się w naszym przedszkolu piękny bal karnawałowy. W rytm wesołej muzyki tańczyliśmy i świetnie się bawiliśmy. Wodzirejem był nasz pan Adam. Nasi kochani rodzice przebrali nas w oryginalne stroje. Mieliśmy więc sekcje zwierzątek ( 3 króliczki, lwa, świnkę, pieska), sekcję księżniczek, sekcję motyli, sekcję bohaterów z bajek ( Batmann, Spidermann), sekcję kowbojską, sekcję piratów. W konkursie na najlepszy strój zwyciężył klown- Malwinka, drugie miejsce zajął lew - Marcelinka, trzecie miejsce zajął Scooby- Doo- Bruno. Wszystkie stroje zasługiwały na wyróżnienie.
Prywatne Przedszkole ELEMELEKJASEŁKA
Świąteczny nastrój, świąteczne stroje, kolędy, wiersze, aniołki i pasterze. W tym dniu gościliśmy w przedszkolu naszych kochanych rodziców. Było bardzo uroczyście...Prywatne Przedszkole ELEMELEKURODZINY DAWIDKA
26 stycznia swoje szóste urodziny obchodził nasz sympatyczny kolega Dawid. Były tańce i szaleństwo. Dawid przygotował fajną imprezę: smakołyki, jajka z niespodziankę, konkursy.Prywatne Przedszkole ELEMELEKDZIEŃ BABCI I DZIADKA
to był szczególny dzień. Do naszego przedszkola przyjechały wszystkie nasze babcie i dziadkowie. My przygotowaliśmy dla nich niespodzianki: wiersze, piosenki, upominki i upiekliśmy pyszne ciasta. Bardzo kochamy nasze babcie i naszych dziadziusiów.
Prywatne Przedszkole ELEMELEKMIKOŁKI I PASOWANIE NA
PRZEDSZKOLAKA

To był niezapomniany dzień. Mikołaj był bardzo śmieszny, prawdziwy wesołek i świetny tancerz. Uśmialiśmy się bardzo. Przyniósł nam piękne, ekologiczne prezenty. My Maluszki, czyli Smerfy mieliśmy również w tym dniu pasowanie na przedszkolaka. Zostaliśmy dzielnymi, uśmiechniętymi przedszkolakami. Dostaliśmy czapeczki, dyplomy, baje i drewniane kredki.
Prywatne Przedszkole ELEMELEKWYCIECZKA DO PIZZERII
My, Biedroneczki czyli najstarsza grupa dostaliśmy zaproszenie z pizzerii na naukę robienie prawdziwej pizzy. Było super. Najpierw musieliśmy rozwałkować ciasto prawdziwymi wałeczkami, potem kładliśmy na to ciasto szyneczkę, pieczarki, salami i ananasa, no i oczywiście pyszny sos pomidorowy. Pan Kucharz upiekł nasze pizze w piecu, no i mogliśmy zjeść. Palce lizać ? Każdy z nas dostał dyplom ukończenia kursu pieczenia pizzy.
Prywatne Przedszkole ELEMELEKWYCIECZKA NA POCZTĘ
W listopadzie byliśmy na poczcie. To była super przygoda. Wchodziliśmy na wagę dla paczek, przyklejaliśmy znaczki na listy, wrzucaliśmy listy do skrzynki. Mogliśmy zmierzyć również czapkę i torbę listonosza. Widzieliśmy tysiące listów.

Prywatne Przedszkole ELEMELEKURODZINY OLIWERKA
W listopadzie Oliwer obchodził swoje 3 urodziny. Wyglądał jak prawdziwy król. Jego mama przygotowała pyszny poczęstunek, a my dostaliśmy od niego prezent - jajka z niespodzianką. Ale było fajnie;)


Prywatne Przedszkole ELEMELEKANDRZEJKI 2011
Najbardziej podobało nam się lanie wosku. Z figurek woskowych, za pomocą cienia na ścianie pani Beatka odczytywała nasze marzenia i prezenty gwiazdkowe.Prywatne Przedszkole ELEMELEKWIZYTA PANI POLICJANT
Teraz już wiemy, jak bezpiecznie poruszać się po drogach. Dzięki pani Policjant poznaliśmy różne znaki drogowe. Najbardziej podobały nam się atrapy samochodów.Prywatne Przedszkole ELEMELEKWYCIECZKA DO LASU
Budowaliśmy domki dla malutkich zwierząt leśnych, w kubeczki zbieraliśmy zapachy lasu. Poznaliśmy odgłosy ptaków. Na koniec wycieczki piekliśmy kiełbaski i jedliśmy suchy chleb. Było fajnie i słonecznie.


Prywatne Przedszkole ELEMELEK URODZINY DOMINIKA
Dominik kończył 4 lat i w tym dniu był najważniejszy. Przyniósł pyszne smakołyki. Wygłupialiśmy się. Były zabawy z konkursami i nagrodami.
Prywatne Przedszkole ELEMELEK BAL HALLOWEEN 2011
Na straszny zamek na ulicy Kostrzyńskiej zleciały się wszystkie przedszkolne straszydełka. Odbył się konkurs na najbardziej pomysłowo ozdobioną dynię. Wszystkie były piękne, ale wygrała dynia Roberta. W konkursie na najpiękniejsze przebranie wygrała Laura.
Prywatne Przedszkole ELEMELEKELEMELKOWY TRAMWAJ ;)
Dnia 19 sierpnia dzieci miały przyjemność uczestniczyć w wielkim otwarciu projektu MZK "Imprezowy tramwaj gorzowski".
Prywatne Przedszkole ELEMELEKWAKACJE W ELEMELKU
W czasie wakacji dzieci rozkoszują się zabawą na świeżym powietrzu, rozwijają swoje zdolności podczas zajęć plastycznych oraz zajęć terapeutycznych. Jest radośnie i wesoło...

Prywatne Przedszkole ELEMELEKPOGADANKA NA TEMAT DOBRA I ZŁA We wtorek 2 sierpnia przedszkolaki uczestniczyły we wspaniałych zajęciach z panem Sebastianem Kalinieckim, który na przykładzie ulubionych bajek opowiadał dzieciom o wzorcach moralnych i kształtowaniu pozytywnych postaw i zachowań.
Prywatne Przedszkole ELEMELEKMIKOŁAJKI 2010
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zabawy MIKOŁAJKOWEJ, która odbyła się w naszym przedszkolu dn. 06.12.2010Prywatne Przedszkole ELEMELEKHALLOWEEN 2010
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zabawy HALLOWEEN, która odbyła się w naszym przedszkolu dn. 10.29.2010Prywatne Przedszkole ELEMELEK - prawdziwa kraina przedszkolaka!
Gorzów Wlkp., ul. Kostrzyńska 64, tel.: 692 447 160
All rights reserved 2010 © hubertw.com hubertw.com