+48 692 447 160

Zgodnie z tradycją naszego przedszkola 20.10.2021 r.grupa Misiów i Pszczółek zostali przyjęci do grona czytelników biblioteki 📖📚Głównym celem uroczystości było zachęcenie najmłodszych do korzystania z zasobów biblioteki, oraz wypożyczania książek 📚Przedszkolaki poznały każdy kat biblioteki oraz dowiedziały się, jak należy obchodzić się z książką. Po takim wprowadzeniu skupione uroczyście przyrzekly, że będą kochać i szanować książki. Nastąpiło uroczyste pasowanie na czytelnika, a na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy czytelnik otrzymał zakładkę do książki. 🖋Naszym przedszkolakom życzymy ciekawych przygód w świecie książek. Niech ten swiat rozwija waszą wyobraźnię ciekawości i umiejętności. A was Drodzy Rodzice zapraszamy w odwiedziny do naszej zaprzyjaźnionej biblioteki. Nad czytelnia dla dzieci czuwa Duch Bajduch. ❤

Facebook